TECHNOLOG -PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: All Taste Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice , Biesko-Biała, Tychy, Częstochowa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

All Taste Sp. zo.o.

Jesteśmy firmą zajmujacą sie produkcją dodatków dla przetwórstwa spożywczego

Zakres obowiązków służbowych będzie obejmował:

wizyty w zakładach mięsnych, przeprowadzanie prób oraz prezentacji

pozyskiwanie nowych klientów

rozwój istniejących produktów i receptur

sporządzanie sprawozdań i raportów

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, mile widziana specjalność technologia mięsa)

aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (znajomość  j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

prawo jazdy kat. B

gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju, sporadycznie również wyjazdy zagraniczne

samodzielność oraz dobra organizacja pracy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

możliwość rozwoju zawodowego

telefon służbowy

po okresie próbnym samochód służbowy