Specjalista ds.importu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Czestochowa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis oferty pracy:Specjalista ds. importu
Opis stanowiska:
Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z dostawcami z Dalekiego Wschodu
Aktywne współpraca z dostawcami
Zarządzanie powierzonym obszarem zakupów
Kontrola warunków współpracy, dostaw, terminów płatności, zamówień, terminów realizacji
Nadzór i kontrola nad procesem produkcyjnym dostawcy
Zarządzanie kontaktami w oparciu o system CRM
Zaangażowanie, samodyscyplina i umiejętności organizacyjne
Wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale zaopatrzenia, zakupów lub logistyki
Wyzsze wykształcenie
Wysokie umiejętności interpersonalne
Doskonałe umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe
Silne nastawienia na cel i wewnętrzna motywacja, dynamika działania, samodzielność
Prawo jazdy
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań
Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Motywacyjny system wynagrodzenia