Protetyk słuchu

Oferta pracy z dnia: 2017/11/21
Oferta ważna do dnia: 2017/12/22
Pracodawca: Centrum Maytone III S.C.
Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PROTETYKA SŁUCHU
Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa pacjentów w zakresie protetyki słuchu,
dobór i sprzedaż aparatów słuchowych
doradztwo w zakresie oferowanych produktów
promocja firmy
prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem oddziału

Wymagania
dyplom protetyka słuchu
wykształcenie wyższe lub średnie,
doświadczenie handlowe
wysoka kultura osobista,
zdolności organizacyjne,
umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem,
obsługa komputera,
czynne prawo jazdy kat. B mile widziane,
doświadczenie na stanowisku protetyka słuchu,

Oferujemy:
interesującą prace w stabilnej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach zawodowych,
atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premia motywacyjna rozliczana w cyklu miesięcznym,
przyjazną atmosferę w pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Kontakt:
ul. Zelazna 1/214
Katowice
508232792
Email: henryk.siarkiewicz@op.pl