Pracownik Produkcji / Pracownik Kontroli Jakości

Branża: Motoryzacja
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A. / Częstochowa
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: 20/02/2018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2550
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Work Service Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta ZF TRW przy ulicy Legionów w Częstochowie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:

Jeżeli poszukujesz stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji – aplikuj już dziś!

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

– prace manualne na linii produkcyjnej przy montażu elementów do pasów bezpieczeństwa oraz / lub kontroli jakości gotowego produktu,

– pobieranie komponentów do produkcji,

– obsługa maszyn – praca według pisemnej instrukcji,

Wymagania:

Wymagamy dyspozycyjności i chęci do pracy oraz wykształcenia odpowiednio:

– pracownik produkcji min. zawodowe,

– pracownik kontroli jakości min. średnie.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji / kontroli jakości.

Oferujemy:

– umowę o prace tymczasową

– pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

– wynagrodzenie godzinowe

– pracownik produkcji 12,30 zł brutto, po 3 miesiącach 13,80 zł brutto lub

– pracownik kontroli jakości 13,80 zł brutto, po 3 miesiącach 15,00 brutto

– premię produkcyjną oraz frekwencyjną,

– opiekę koordynatora,

– odzież roboczą,

– ciepłe i zimne napoje,

– bezpłatny dojazd na terenie Częstochowy.