Pracownik produkcji – dział obróbki (CNC)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: PPR/007/AKO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa giętarki, krawędziarki lub wykrawarki sterowanej numerycznie
  • Precyzyjna obróbka zgodna z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów montażowych lub rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC do obróbki metalu
  • Mile widziany ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 4-brygadowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Praca w stabilnej firmie i miłej atmosferze

Dane kontaktowe:
Tel.: 696-024-529 lub 696 024 529
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: pon-czw., godz. 08:00-16:00, pt., godz. 08:00-13:00