Pracownik produkcji – dział obróbki (CNC)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: PPR/058/ASZ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

ObowiązkiZadania:

  • Obsługa giętarki, krawędziarki lub wykrawarki sterowanej numerycznie
  • Precyzyjna obróbka zgodna z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym

WymaganiaWymagania:

  • Umiejętność czytania schematów montażowych lub rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC do obróbki metalu
  • Mile widziany ukończony kurs operatora obrabiarek sterowanych numerycznie (nie jest to warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 4-brygadowym

OferujemyOferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia kandydata
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Dane kontaktowe:

Tel.: 698-862-566
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: Poniedziałek – Czwartek 8:00- 16:00
Piątek 8:00- 13:00