Pracownik produkcji

Branża: Motoryzacja
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy na stanowisko:

Obowiązki:- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
– dokonywanie kontroli wyrobów,
– montaż komponentów.Wymagania:- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
– zdolności manualne, spostrzegawczość,
– doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pacę tymczasową na 3/4 etatu z dopełnieniem,
– III zmianowy system pracy (6.00-14.00; 14.00-22.00;22.00-6.00),
– dodatek do godzin nocnych,
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwość skorzystania z benefitów,
– comiesięczna premię produkcyjną,
– bezpłatny dojazd z centrum Częstochowy,
– bezpłatne napoje zimne/gorące,
– bezpłatne korzystanie z basenów krytych.