Pracownik montażu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: PMO/007/AKO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Kompletowanie i składanie elementów zacisków hamulcowych na liniach produkcyjnych
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie produktów

Wymagania:

  • Wysoka sprawność manualna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (praca na produkcji)
  • Chęć do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Sumienność oraz dokładność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

Dane kontaktowe: Tel.: 698 862 566 lub 696 024 529
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: pon-czw., godz. 08:00-16:00, pt., godz. 8:00-13:00