Pracownik logistyki wewnętrznej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: PLW/007/JOB
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Rzetelność i chęć do pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
Dane kontaktowe:
Tel.: 698-862-566 lub 696-024-529
Adres biura: ul. Niepodległości 20/22, p. 28A
Biuro czynne: pon. – czw., godz. 08:00 – 16:00; pt.: 8:00 – 13:00