Pełen Etat pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Pres Mebel Sp .zo. o. sp. k.
Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PRES MEBEL Sp. zo.o. Sp. k.
ul.Legionów 92D 42-202 Czestochowa

Stanowiska pracy dla osób z dowolnym profilem wykształcenia, a także dla osób bez doświadczenia zawodowego

Tworzymy nowe miejsca pracy i poszukujemy nowych pracowników…

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na produkcji to proponujemy Ci możliwość zdobycia pracy poprzez odpowiednie przeszkolenie, w zakresie bezpośredniej obsługi maszyn do produkcji mebli.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska

PRACOWNIK PRODUKCJI

* TAPICER MONTER
* PAKOWACZ MEBLI
* POMOC TAPICERA
* STOLARZ MONTER
* POMOC DO DZIAŁU SZWALNI

Zadania:
bieżąca obsługa i kontrola pracy maszyny
kontrola jakościowa produktów przez wykonywanie testów jakościowych i ocenę wzrokową

OFERUJEMY
Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę PRES MEBEL
Praca na 2-zmiany – nie stosujemy systemu 4-brygadowego
Możliwość podjęcia pracy w ciągu 2-3 dni
Stanowiska pracy dla osób o zainteresowaniach technicznych i predyspozycjach manualnych
Podczas procesu rekrutacyjnego – możliwość bezpośredniego zapoznania się ze stanowiskiem na hali produkcyjnej
pracę w renomowanej firmie;
praca na pełny etat-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Pres Mebel;
pracę na 2 zmiany: poniedziałek-piątek, 6.00, 14.00
przejrzysty plan urlopowy;

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zaopatrzonego w klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)”