Operator autoklawu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: OAU/007/AKO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Jeżeli szukasz pierwszej pracy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie – nie wymagamy doświadczenia!

Miejsce pracy: Częstochowa, Zawodzie-Dąbie

Oferujemy:

  • Możliwość zobaczenia stanowiska pracy przed rozpoczęciem zatrudnienia!
  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Stawkę godzinową 17,71 zł brutto/h + 1,50 zł brutto do każdej przepracowanej godziny
  • Premię frekwencyjną (100 zł brutto – za pierwszy pełny miesiąc pracy) oraz produkcyjną (do 300 zł)
  • Opiekę koordynatora i szkolenie stanowiskowe
  • Odzież roboczą
  • Pakiet benefitów: kartę Multisport, zniżki do pizzerii i darmowe wejście na basen

Zadania:

  • Formowanie przewodów gumowych na gorąco
  • Kontrola wizualna komponentów po obróbce termicznej

Wymagania:

  • Chęć do pracy w systemie III-zmianowym
  • Możliwość pracy w wysokiej temperaturze

Zainteresowanych prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub wysłanie SMS o treści ’autoklaw’ – oddzwonimy ze szczegółami oferty. Zachęcamy również do wizyty w naszym biurze.

Dane kontaktowe: Tel.: 668 192 466 lub 668 528 165
Adres biura: Aleja Wolności 1 (D.H Kwadraty) Częstochowa
Biuro czynne: pon.-pt., 9:00-16:00