MARKETER – praca w terenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MEDIATOR SP.J.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Kontrakt
Opcje dodatkowe: Program 50+

Kancelaria Prawna Mediator

Mediator – Kancelaria Prawna. Oferujemy obsługę prawną poszkodowanych – uczestników wypadków. Na ich rzecz egzekwujemy odszkodowania na drodze polubownej oraz sądowej. Poszukujemy telemarketerów, którzy mieli by przeprowadzać wywiady, we wskazanych miejscach. Praca na 1/2 etatu, w terenie.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie wywiadów w terenie,
  • nawiązywanie kontaktów i budowa relacji z klientami,
  • umawianie spotkań,
  • tworzenie bazy potencjalnych współpracowników,
  • promowanie usług Kancelarii Mediator

Wymagania:

  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia rozmów,
  • samodzielność w działaniu,
  • praca także dla niepełnosprawnych,
  • praca w godzinach dziennych przedpołudniowych i południowych.
  • szkolenie i materiały,
  • wynagrodzenie godzinne,
  • prowizję od umówionych spotkań i wyników.