Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Biuro Rachunkowe "Sonans" Barbara Sobas
Miejsce pracy: Częstochowa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2250
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Nasze Biuro Rachunkowe działa już na rynku od 2006 roku. Od początku działalności przywiązujemy dużą uwagę do jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu obsługujemy rozmaite podmioty gospodarcze w zakresie rachunkowości i podatków, doradztwa podatkowo-finansowego oraz kadr i płac.

Obecnie szukamy pracownika do pracy na stanowisku księgowego.

Zakres obowiązków:

wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym

sporządzanie rejestrów sprzedaży i zakupów

uzgadnianie sald

prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia

sporządzanie sprawozdań finansowych

sporządzanie rocznych deklaracji

archiwizacja dokumentów

inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

umiejętność pracy z klientem – otwartość, uprzejmość, zaangażowanie, rzetelność

bardzo dobra organizacja pracy

umiejętność pracy pod presją czasu

dobra znajomość pakietu Microsoft Office

mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

umowa o pracę na pełny etat

praca w miłej i przyjaznej atmosferze

kursy oraz szkolenia

Uwagi: CV razem z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres mailowy. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.