Asystent HR

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer referencyjny: AHR/058/JOB
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

ObowiązkiPłatny staż w dziale HR

Zadania:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Wsparcie biura w pracach administracyjno-kadrowych
  • Uzupełnianie danych w systemie kadrowym i Excelu
  • Współpraca z Klientami na każdym etapie prowadzonych rekrutacji
  • Procesowanie umów Pracowników Tymczasowych oraz Zleceniobiorców
  • Uczestniczenie w targach pracy i reprezentowanie oddziału w wydarzeniach nastawionych na budowanie relacji z Kandydatami

WymaganiaWymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane praktyki w branży HR lub doświadczenie zawodowe
  • Dyspozycyjność od pon-pt
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

OferujemyOferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w ramach stażu Manpower
  • Szkolenie day-to-day z doświadczonym konsultantem
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w miłej atmosferze